Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
Blog
Nedělní krátká vycházka s Kořeněnou jahodou. (22.5.2022)
24.05.2022
Nedělní krátká vycházka s Kořeněnou jahodou. (22.5.2022)
V uplynulém víkendu jsem se dostal k vodě jen v neděli a to až po obědě, protože v pondělí musím do práce tak nemohu u vody být déle jak do 8h večer... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Náš tým

Jméno : IGOR ZDENĚK

 

Přezdívka:Igi

 

Rok narození:1966

 

MOTTO: Čas u vody se je krátký a je třeba si ho vážit

 

Začal jsem rybařit od : S rybařinou jsem začal v roce 1995, kdy mě na první výpravu vytáhl kamarád. Nevěděl jsem, co od toho mám očekávat. Bylo to neskutečné a chytlo mě to od první chvíle. Od té doby trávím na rybách každou volnou chvíli.

 

Oblíbený revír : Oblíbený revír je ten, který je krásný, čistý a plný krásných zdravých ryb. Mám rád stojaté vody, pískovny ,rybníky, jezera a přehrady. Rád poznávám nové revíry a rád se vracím na místa, která mě nějakým způsobem oslovila.

 

Můj nejlepší úlovek: kapr 17 kg

 

Něco málo o mě: Miluji rybaření a miluji svou ženu, která mě nejen podporuje a jezdí se mnou jako parťák, ale také vyrábí nástrahy pod svou značkou Boilies HZ. Jsme parťáci nejen v životě, ale také na rybách.

Živím se jako stavební inženýr, baví mě to, ale produkuje to mnoho stresu, a proto jsem si vybral rybařinu jako odpočinkový koníček. Mimo rybařiny mám ještě jednoho koníčka a tím je sport, resp. fotbal.  

 

 

Jméno: JIŘÍ MAZUR

 

Přezdívka: Jůja

 

Rok narození: 1993

 

MOTTO: Už od malička jsem zastáncem chyť a pusť.  Jelikož rybu, co si vezmu už nechytím

 

Začal jsem rybařit od : Rybařím snad od mých 10-ti let, údajně dle vyprávění jsem s tátou chodil už dříve ale to si bohužel nepamatuji.

 

Oblíbený revír : Oblíbený revír, to je vždy otázka do pranice. Mám v oblibě mnoho krásných revírů nejen v mém okolí, ale i vzdálenější. Vždy záleží na zvoleném období, krmení a prezentaci, je-li to soukromá voda či svazová. Za mě mohu říci má oblíbená svazová voda jsou Poděbrady a TOP 1 velice těžká voda pro zkušené rybáře Harta. Jinak bezkonkurenční soukromá voda - tu si chci nechat pro sebe. Dle budoucích fotek jistě poznáte, kde se revír nachází.

 

Můj nejlepší úlovek:  Můj nejlepší úlovek je kapr a to ze soukromé vody kam jezdívám velice rád. Pípáky začaly hvízdat  cca v 19:30 hod. Byla to úžasná jízda a hned jsem věděl, že musím za ním na vodu. Skočil jsem do loďky a hurá za ním. Byl jsem sám, stálo mě to celkem dost sil. Byl to boj na člunu s rybou jakou jsem kdy nezažil. Po hodině a půl jsem ho zdolal kdy mě potahal po celé pískovně. Měl 101cm a 18,5kg, neskutečná ryba. Samozřejmě plave dál a těším se na další shledání.

 

Něco málo o mě:  Ahoj, jak již víte jmenuji se Jirka.

K rybaření tíhnu už od mých dětských let. Můj táta mě bral s sebou na ryby, kde jsem chytal na jeden malý proutek. Jezdili jsme převážně na řeku což mě moc dvakrát nechytlo. Už od mala mě zajímaly rozlehlé revíry, pískovny, rybníky. U toho jsem i zůstal a přizpůsobil časem vybavení a nástrahy.

Miluji ten klid na rybách s rodinou, přáteli též rybáři, letní dny, zapadající slunce, a hlavně ten zvuk signalizátoru a bzučící cívky. Jak již bylo mnohokrát řečeno v mnoha filmech či videích „Život na rybách se nepočítá“, tímto se snažím řídit každou volnou chvilku.

Mé povolání nemá s rybami nic společného bohužel, jsem vyučený instalatér, který dělá instalatéřinu pouze příležitostně. Jsem řidič nákladních automobilů a demoliční expert na autovrakovišti :D

Ryby jsou prostě ryby, miluji je od dětských let a pokusím se takto vést i svého půlročního syna.

Na Boilies HZ jsem narazil náhodou jelikož rád experimentuji a jsem takový montážní chemik :D

Řeknu to jednoduše, našel jsem, objednal jsem, zkusil jsem a světe div se chytal jsem. Moje srdcovka jsou ovocné karamelky. To je moje topka. Na ty nedám dopustit. Určitě jsem vyzkoušel i ostatní boilies, ale o tom si povíme příště. Každý si klade nějaké životní cíle, za značku, kterou chytá, chycené ryby apod. Já abych Vám řekl pravdu nevím. Jsem obyčejný rybář, co chytá jedině na Boilies HZ a má na něj úspěchy. Není pravidlem, jak všude píší, kupte si naše boilies ryba zaručená, budete chytat kapry 15-20+. Blbost to není nikde zaručeno. Já vím ze zkušenosti, že záleží na ročním období, místo dělá mnoho, zvolená metoda a boilies jsou záruka úspěchu. Proto chytám HZ, protože HZ složení mi vždy dopomohlo k úspěchu.

 

 

 

Jméno: PETR VÁLEK

 

Přezdívka: Ovar

 

Rok narození: 1986

 

MOTTO: Rybařina je můj život

 

Začal jsem rybařit od : Rybařím od roku 1998, kdy jsem absolvoval rybářský kroužek. K rybařině mě přivedl můj soused, který mi dal do ruky můj první vrbový protek s očkama z drátu a cívkou silonu.

 

Oblíbený revír : Moje srdcovka je Tylovský rybník, který mám kousek od baráku. Zaujala mě i Slezská Harta, kam jsem jezdíval každý víkend na kole jako čerstvý absolvent rybářského kroužku.

 

Můj nejlepší úlovek: Každý úlovek je pro mě ten nejlepší 😊 Největším zážitkem u vody pro mě byl perfektní den, kdy se mi podařilo během jednoho dne nachytat přes 30 kaprů – vše přes 40 cm. Byla to parádní chytačka…

 

Něco málo o mě:  Jmenuji se Petr a pracuji jako pracovník údržby. Mým celoživotním koníčkem je rybařina. Miluji ten klid u vody a přírodu kolem. Je to relax, který si rád užívám.

Je pravda, že to není vždy jen relax – občas potkáte i špatné lidi, převlečené za rybáře. Někdy vás zradí počasí. Stalo se mi, že jsem byl na rybách a náhle se přihnala neuvěřitelná bouře, která lámala stromy kolem nás. Bohužel špatné počasí i špatní rybáři, to oboje k rybařině také patří.

Lov na boilies jsem poprvé viděl na přehradě, tuším, že to bylo v roce 2005. Na přehradě seděli nějací kluci z Ostravy a chytali na boilies. Zvědavost mě přemohla a šel jsem na výzvědy. Kluci byli opravdu fajn a ukázali mi, jak se navazuje boilies, co to vlastně je a co to umí.

Postupem času jsem vyzkoušel různé druhy boilies. Nakonec mě nejvíc oslovilo boilies, které vyrábí Helča pod značkou Boilies HZ. Dělá to poctivě a dělá to srdcem. To je pro mě důležité.

 

 

Jméno: DUŠAN SOUDEK

 

Přezdívka

 

Rok narození: 1982

 

MOTTO: Nikdy se nevzdávat a z neúspěchu se poučit

 

Začal jsem rybařit od : 1994

Oblíbený revír : Můj oblíbený revír byl po dlouhé roky Slezská Harta, kam jsem jezdil alespoň jednou ročně na 7 až 10 dní. V současné době přibývají restrikce , takže tam skoro už nejezdím. Na Hartě platilo pravidlo, že Harta tě prověří jak vybavením, tak zkušenostmi. Byla to vždy výzva.

Rád rybařím i na řekách, mám rád i stojaté vody - na velikosti nezáleží :-)

Každý revír má své kouzlo a potřebuje něco jiného. V tom je rybařina zajímavá.

Můj nejlepší úlovek: Kapr 15.5 kg, amur 8 kg, sumec 160 cm (přes 30 kg)

Něco málo o mě:  První rybářský lístek jsem získal v roce 1994  a od té doby kromě jednoho roku pauzy chytám každý rok. 

Když tak nad tím přemýšlím tak je vcelku pozoruhodné jak postupem času se kaprařina posouvá dál a některé zaryté věci se vyvracejí. To nemluvím o vybavení pro rybáře od prutů a navijáků kempingem konče. Zaměřuji se převážně na lov kaprů, dravce moc nechytám .

Kdysi se mé rybaření odvíjelo od teplého počasí a deště. Teď už mi jedno jak je venku jestli je prosinec nebo únor pokud je čas jedu k vodě.

V roce 2021  jsem na internetu objevil reklamu na boilies od Boilies HZ  a okamžitě mě to zaujalo.

Koukal jsem na jejích webovky s produkty a přemýšlel co objednat, mám raději sladké příchutě a snad i proto mi padla do oka Kořeněná jahoda. Ta nesměla chybět v první objednávce .Jakmile dorazil balík ihned po rozbalení mě překvapila libá vůně koření a sladkosti , to nemluvím o funkčnosti ve vodě ( o tom zas jindy).

Já osobně této kouli říkám kouzelná Kořeněná jahoda .

Rybaření je můj největší koníček a mizím na ryby kdykoliv to jde. Mezi další zájmy patří fotbal kde trénuji mladší přípravky, doma si rád zahraju s přáteli šipky nebo ping pong.

Když shrnu loňskou sezónu 2021  to už jsem chytal výhradně na HZ jahoda , máslová oliheň a zkoušel jsem i krvavý diamant , tak  nejvíc fungovala Kořeněná jahoda, kdy 90% záběrů bylo právě na ni proto je to moje top koule .Nejkrásnější bylo za jeden den 10 krásných kaprů a několik amurů. Letos mám v plánu testovat Ovocné karamelky, ale jak se znám tak na jeden prut půjde vždy Kořeněná jahoda....

Letos když jsem od Helčy dostal nabídku být součástí týmu Boilies HZ tak jsem nad tím dlouho nemusel přemýšlet.

Být součástí týmu a propagovat výrobky , které fungují je to prostě paráda.

Dušan.

JSME ČESKÝ VÝROBCE ČESKÉHO BOILIES PRO ČESKÉ KAPRY

Informace pro zákazníky

 

 

 

 

Něco ke čtení u vody

Moje první šedesátka

Můj příběh

Poprvé na Vlkošově
              

Kde nás najdete

Dobkovice 87

407 03 Dobkovice

 

 

Kontakty
Logo
Boilies HZ
(Po-Pá, 9-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz